Ylioppilaat

Aalto Helmi, Ahtiainen Petra (amm.), Eskola Heidi, Eskola Jenni, Eskola Oona, Gordiienko Vladyslava, Haavisto Anni, Heikkilä Saga, Heikkinen Juho, Hongisto Eetu

Juurenheimo Mette, Kangasperko Laura, Kangassuo Sara, Karmakallio Anni, Kaunisto Moona, Kauppi Aleksanteri, Kivinen Veera, Kiviranta Viivi, Knuutila Elsa, Koenkytö Janette

Koivunen Ilari, Kojo Martti, Kurppa Petteri, Kurppa Salla-Mari, Laurila Aura, Laurila Leena, Legenkyy Vladyslav, Lehtonen Lauri, Leijon Jasmin, Lindgren Joona

Muurinen Matias, Mäkelä Janette, Mäkinen Venla, Nummela Inka, Nurminen Jere, Nykänen Venla, Ojala Sanna, Ovaskainen Senja (amm.), Paljakka Maija-Emilia, Prusila Liisa

Pyykkö Linda (amm.), Rautiainen Lassi, Ruohonen Tony, Rämö Elias, Saarikko Santtu, Salo Elmo, Salo Kasperi, Salonen Jesse, Seppälä Jussi, Siirilä Valtteri (amm.)

Sjöblom Ilona, Sosi Ulriikka, Suominen Otto, Suvitie Neea, Säynäjäkangas Emilia, Turpeinen Herkko, Vainiotalo Annikaisa, Vuorinen Jesper, Väliharju Otto, Yli-Lassila Krista, Yrjölä Roni

Ammattiin valmistuneet

Lieto

Liiketoiminnan perustutkinto
Etholén Annika, Heino Marco, Hiekkamäki Elina, Virtanen Elmeri

Rakennusalan perustutkinto
Gunn Aleksi, Heino Daniel, Hellman Olli, Kiviharju Pauli, Le Toni, Länsikylä Valtteri, Nurminen Vili, Pirttilahti Nino, Vastamäki Teemu, Virolainen Onni, Öström Paavo

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Järvinen Antti, Koski Joonatan, Lundqvist Niko, Mattila Toni, Ojanen Ville-Valtteri, Soininen Topias, Suominen Samuli, Ullakonoja Niko

Talotekniikan perustutkinto
Lehtonen Topias

Loimaa

Autoalan perustutkinto, ajoneuvoasentaja
Ahlgren Samuel, Havia Tero, Isotalo Tuomas, Levomäki Elias, Niemi Roni, Pukkila Mikko, Pullinen Erno, Pyykkö Joni, Reunanen Joeli, Ruusunen Nico, Saari Toni

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, kampaaja
Hakala Sofia, Lehtinen Tanja, Mattila Roosa, Nortamo Veera, Ots Helena, Peltola Nea, Uusimäki Tinja

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto, kosmetologi
Arponen Nea, Hakala Sara, Heinonen Crista, Korhonen Virpi, Kortepohja Sari, Krekula Suvi, Kuusinen Vera, Laakkonen Susanna, Laine Joanna, Marjunen Nea, Mikkola Riina, Nieminen Emma, Ojala Tiia, Ovaska Pinja, Pavlov Anneli, Pihlajasaari Niina, Saarinen Roosa, Toivonen Mona, Uusitalo Jessika

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, levyseppähitsaaja
Anttila Leevi, Perttunen Juuso, Rinne Eemeli, Suvila Jere, Vuori Niklas

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, koneistaja
Isotalo Niko, Sinkkonen Lassi

Liiketoiminnan perustutkinto
Bondar Svitlana, Heikkilä Roosa, Hietanen Tiia, Jokinen Taru, Jussilainen Aleksi, Kilpinen Henna, Knuutila Veikka, Lamminen Severi, Mäkinen Janne, Pietilä Suvi, Rantala Neea, Rönnblad Mikael, Saarikoski Virve, Salmensuu Senni, Vaintola Juliette, Vuori Jami

Logistiikan perustutkinto
Aliassi Shaho, Auer Kasper, Gran Marianne, Heikkinen Sanna, Hurme Veera, Jarpa Veeti, Kallioinen Paavo, Kujanpää Ville, Miettinen Jesse, Multamäki Leevi, Ritakallio Emilia, Tarkkonen Veera, Torkki Otto, Toropainen Kaapo, Ääri Santeri

Maatalousalan perustutkinto
Anttila Juho, Kankaanpää Elisa, Kauranen Miska, Mäkelä Juho, Mäki Otso, Rautavesi Amanda

Maatalousalan ammattitutkinto
Hietanen Anu, Hietanen Leena, Juhala Antti, Kelkka Anniina, Koskinen Tia-Nina, Musakka Taina

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Auvinen Juri, Birch André, Kivilä Jenna, Nurmi Sanna, Salminen Pyry

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja
Heininen Joni, Kärhä Markus, Mäensalo Antti, Niemikorpi Mirkka, Nummela Vili, Ruusunen Arttu, Savolainen Tomi

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki
Haavisto Niko, Heikkilä Sofia, Kankaanranta Inkeri, Koivula Jarno, Laine Valtteri, Laitinen Eveliina, Leminen Pertti, Rantanen Markus, Riikonen Sami, Sivén Nico, Tenkanen Loviisa, Vahlberg Kristian, Välitalo Ville

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Ahola Tiina, Antell Lia, Feiberg Eleri, Hakala Viivi, Hannula Minttu, Heikkilä Tuulikki, Hiekkanen Rose-Marie, Hongisto Marianne, Ilola Sirkka, Kalenius Tehilla, Kanerva Taru, Kataja Emmi, Keto Anita, Koivu Aatu, Kylä-Uuppo Kati, Lintunen Maria, Lötjönen Elina, Marttila Salla, Mäkilä Venla, Ploscaru Mariela, Pyykkö Linda, Reponen Maarit, Ristimäki Roosa, Seppänen Sanni, Simola Nina, Säilä Rita, Taskinen Jenni, Tiik Diana, Toivonen Kamilla, Toivonen Minja

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, sähköasentaja
Alanko Jouko, Ekholm Rolf, Ilola Niko, Jafari Omid, Jauhonen Kaapo, Kajander Eero, Karanko Eero, Kesseli Lauri, Laaksovirta Petteri, Lehti Arto, Mäkilä Aleksi, Mäkitalo Jani, Niemelä Matti, Nordlund Henna, Nurminen Pekka, Rantanen Jesse, Rantanen Lauri, Sadinmäki Leevi, Savoila Matti, Syrjälä Sami, Tapola Ismo, Tuhkala Tenho, Viipuri Juha, Yrjölä Niko

Taideteollisuusalan perustutkinto
Niinimäki Tanja, Mäkiniitty Tarja

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja
Hakala Akusti, Jokinen Jarkko, Karlberg Krister, Ketola Timi, Kovanen Lauri, Lehtinen Mika, Sillsten Juho, Tuomisto Jere, Turpeinen Sampo, Virtanen Jani, Vuolle Marcus

Uusikaupunki

Autoalan perustutkinto, ajoneuvoasentaja
Falck Rasmus, Hellberg Eemil, Karhula Valto, Karlund Matias, Pohjalainen Toni, Rivasto Annika, Soini Aleksi, Virtanen Sonja

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, levyseppähitsaaja
Flankkila Elias, Kosunen Eemeli, Mäki-Arvela Antti

Liiketoiminnan perustutkinto, merkonomi
Ahtiainen Petra, Bunsuk Fyn, Elo Tinja, Heinonen Jenni, Heiskanen Satu, Kantola Milla, Laiho Mona, Laurén Jutta, Leveä-Aho Veera, Luukkala Essi, Mäki-Arvela Amanda, Palenius Lotta, Rantanen Jatta, Soini Venla

Logistiikan perustutkinto, autonkuljettaja
Ankelo Jasse, Jalava Misa, Kaupinsalo Mikael, Laine Nestori, Sohlman Toni, Viljak Gertu

Logistiikan perustutkinto, yhdistelmäajoneuvonkuljettaja
Helminen Rasmus, Juntunen Mikael, Jääskeläinen Valtteri, Kauppinen Vilma, Laihonen Eetu, Salminen Roni, Suntila Jesse, Tennilä Juho, Ihanmäki Jussi, Kalleinen Jesse, Koskinen Aatu, Kuusela Joni, Mäkinen Antti, Simola Joona,

Prosessiteollisuuden perustutkinto, prosessinhoitaja
Lahtonen Elina, Randen Ada, Ruonakoski Vesa, Kirjonen Viljami

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja
Aahtola Julia, Elokaski Aleksi, Karsila Matias, Kerttula Artturi, Kiveinen Ossi, Lastama Oskari, Majalainen Filip, Pälijärvi Jirko, Rinteelä Oliver, Rostedt Roope, Saarela Santeri, Siirilä Valtteri, Suomi Lauri, Urbanski Kacper, Uusikartano Jere, Virtanen Olli,

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki
Alwan Osama, Ismail Mustafa, Kaupinsalo Ronja, Koskensalo Elina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja
Hairat Mursal, Heikkilä Sonja, Heino Meeri, Kiveinen Martta, Klade Sandra, Koivisto Aino, Laine Venla, Leonsaari  Sonja, Luoto Maria, Mäki-Arvela Saara, Mäkitalo Senja, Nikula Mariella, Ovaskainen Senja, Sharifi Sharifa, Soini Veera, Suominen Laura, Tuuna Iida, Vainikainen Veera, Westerlund Johanna

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto, sähköasentaja
Friberg Henri, Grönroos Lauri, Laakso Antero, Nousiainen Santeri, Pappila Tomi, Seppänen Jere, Soini Vertti, Svensk Arttu, Touru Tommi, Turunen Tuulia, Ääritalo Artturi